قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون دانشگاه خبر داد؛

اجرای طرح یادگیری عمیق در دانشگاه آزاد برای اولین بار

اجرای طرح یادگیری عمیق در دانشگاه آزاد برای اولین بار

قائم: قائم: معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای طرح یادگیری عمیق در دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار در میان دانشگاه های کشور آگاهی داد.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، نشست معاونان علمی و آموزشی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با حضور دکتر محمد علی اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد اجرا شد.
علی اکبری در این جلسه با تکیه بر تشکیل کلاس ها و حضور بموقع اساتید در کلاس درس اظهار داشت: تشکیل منظم کلاس ها جزء با اهمیت ترین خدمات دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان است و این مساله باید جدی گرفته شود. کلاس های آموزشی باید دانشجو محور باشد و سرفصل های دروس باید تدریس گردد.
وی از شروع اجرای طرح یادگیری عمیق در دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار در کشور آگاهی داد و اظهار داشت: اگر می خواهیم دانشگاه موفقی باشیم باید به سمت یادگیری عمیق برویم. دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار پرچمدار این سیستم آموزشی خواهد بود. تولید محتوا در دانشگاه آزاد اسلامی شروع شده است. دانشجو پیش از حضور در کلاس درس با مفهوم درس آشنا می شود. استادان نیز دوره های مربوط به این طرح را باید بگذرانند.
علی اکبری همین طور با اشاره به پیش دفاع دانشجویان دکتری تاکید کرد: پیش دفاع متمرکز در امتداد کیفیت بخشی به رساله های دانشجویان دکتری درحال اجراست که در مرحله بعد بر نحوه تهیه پروپوزال دانشجویان دکتری توسط گروههای تخصصی نظارت خواهد شد.
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی بر تشکیل تمامی کلاس ها بصورت حضوری اصرار کرد و اضافه کرد: تمامی کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی حضوری است و در وضعیت خاص با صدور مجوز از سازمان مرکزی مجازی انجام می شود.
وی بر توجه بیش از پیش به بیانیه تعلیم و تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توسط روسای واحدها تاکید کرد و اضافه کرد: کلاس درس جایی است که می توانیم با دانشجویان حرف بزنیم. بدین سبب کلاس درس را جدی بگیرید. وظیفه اول ما در دانشگاه تشکیل کلاس درس است.
علی اکبری با تکیه بر اجرائی کردن سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی نخستین مجموعه آموزش عالی در کشور است که سند تحول و تعالی دارد و می خواهیم این سند پیاده سازی شود. سند جامعیت آموزشی و پژوهشی دارد و باید اجرائی شود و تمام برنامه های معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی در امتداد سند تحول و تعالی دانشگاه درحال اجراست.


منبع:

1401/08/26
12:03:53
5.0 / 5
424
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲