قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

جلسه شهرداری تهران و پلیس راهور برای هماهنگی درمورد بارش ها

جلسه شهرداری تهران و پلیس راهور برای هماهنگی درمورد بارش ها

قائم: به گزارش قائم، معاون خدمات شهری شهرداری تهران از برگزاری جلسه ویژه این معاونت با پلیس راهنمایی و رانندگی در عصر امروز برای بارش برف در ایام آتی اطلاع داد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، حسین نظری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی سال جاری اظهار داشت: این حضور نسبت به سالهای گذشته بی نظیر است و من امیدوارم که مسؤلان هم قدردان مردم باشند.
نظری ضمن اشاره به اقدامات شهرداری تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: شهرداری پیش از آغاز مراسم، حین و پس از آن اقداماتی را انجام داده است، به صورتی که از چند روز گذشته مجموعه شهرداری تهران اقدامات لازم را برای آماده سازی شهر انجام داده است و پس از مراسم هم مبادرت به نظافت و تمیزی مسیر راهپیمایی خواهد نمود.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: در راه راهپیمایی شهرداری های مناطق هم همکاری لازم را با معاونت خدمات شهری و زبر مجموعه های آن داشته اند و انشاالله پس از پایان راهپیمایی مسیر نظافت و تمیز خواهد شد.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به برگزاری جلسه پس از ظهر امروز معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و پلیس راهور اظهار داشت: با عنایت به اعلام سازمان هواشناسی در مورد بارش برف در ایام آینده و در جهت آمادگی بیشتر این جلسه برگزار می گردد.
نظری همینطور از افزایش نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران و نمک و شن در جهت عرضه خدمات بهتر به شهروندان در ارتباط با روزهای برفی اشاره نمود و اظهار داشت: یکی از مواردی که در زمان بارش برف مردم باید رعایت نمایند اینست که ترد در سطح شهر را مدیریت کنند تا ترافیک کمتری داشته باشیم.
منبع:

1401/11/22
14:01:59
5.0 / 5
327
تگهای خبر: خدمات , سازمان , مدیریت , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم