قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند

معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند

به گزارش قائم، جانشین رییس سازمان بسیج فرهنگیان با اعلان اینکه معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند اظهار داشت: انقلاب انسان سازی در کلاس درس رقم می خورد و بنا بر این از معلمان درخواست می کنم که نهضت روایت ها را دست بگیرند، اگر شما معلمان روایتگری نکنید به تعبیر مقام معظم رهبری دیگران روایت سازی می کنند.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، عباس ارغوانی در آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان که در ساختمان مرکزی وزرات آموزش وپرورش انجام شد با اعلان اینکه فراخوان هفدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان در تابستان منتشر و تکیه گاه علمی این جشنواره دانشگاه فرهنگیان بود اظهار داشت: ماموریت داریم ملهم از کلام ولایت به ارتقای کارآمدی آموزش وپرورش کمک نماییم. ماموریت آموزش و پرورش، کارآمدی و ساختن نسل است.

وی ادامه داد: خیر و شر هر جامعه ای در مدرسه رقم می خورد و کلیدی ترین عنصر آن، معلم است. معلمان قدر تلاش ها و زحمات خودرا نمی دانند. بنا به برخی اظهارات 54 کشور در اغتشاشات پاییز نقش داشتند و دو سه کشور پس کشیدند و نهایتاً 48 کشور پای براندازی نظام ماندند و امید بسته بودند که به ساحت مقدس معلم و دانش آموز چنگ بیندازند و در بعضی جاها موفق شده بودند.

ارغوانی با اعلان اینکه در همایش های چند هزار نفری جشن فرشته ها چنان ضربه ای به نظام استکباری و دشمنان وارد کرد که دست و پا زدند تا چکار کنند که این سلسله مسمومیت های ساختگی و تصنعی را ایجاد کردند اظهار داشت: گفته شده است ۱۰۰ نفر در این جریانات دستگیر شدند. چون یک قدم و یک نفس معلم تاثیر دارد که تمام سلسله محاسبات دقیق و متقن نظام استکباری را به هم بریزد.

وی افزود: معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند. نهضت روایت به وجود آورده ایم و دوشنبه های هر هفته جلساتی دراین زمینه انجام می شود. انقلاب انسان سازی در کلاس درس رقم می خورد، از معلمان درخواست می کنم که نهضت روایت ها را شما دست بگیرید، اگر شما روایتگری نکنید به تعبیر رهبری دیگران روایت سازی می کنند.

منبع:

1401/12/22
12:54:42
5.0 / 5
265
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان قائم