قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام كرد

علت فوت دانش آموز دبیرستان شهید عالمی تهران

علت فوت دانش آموز دبیرستان شهید عالمی تهران

به گزارش قائم، آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام نمود که بیماری روده و نارسایی کلیوی علت فوت دانش آموز ˮکارو پشابادیˮ در بیمارستان میلاد تهران است.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تسلیت به خانواده دانش آموز کارو پشابادی اعلام نمود: علت فوت دانش آموز دبیرستان شهید عالمی شهرستان قدس، بیماری روده و نارسایی کلیوی است و در این زمان، حضوری در مدرسه نداشته و در بیمارستان میلاد بستری بوده است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در روز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ کارو پشابادی دانش آموز اصالتاً کردستانی ساکن شهرستان قدس به دلیل کسالت و دل درد با رفتن به بیمارستان میلاد تهران توسط پزشکان معاینه و به دلیل عارضه روده بستری می شود.
بعد از بستری شدن در بیمارستان، نارسایی کلیوی هم مزید بر عوارض بیماری کارو می شود و بعد از گذشت حدود ۲۰ روز، متاسفانه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۲ کارو عزیز در بیمارستان از دنیا می رود.
بر طبق این گزارش بیشتر روزهای بستری کارو در زمان تعطیلات نوروزی بوده و بر مبنای مستندات موجود، پدر کارو هم بعد از ۱۴ فروردین ماه همزمان با افتتاح فعالیت حضوری مدارس، در تماسی با مسئولین مدرسه، علت غیبت فرزندش را بیماری عنوان کرده و پیگیر تکالیف وی می شود.
لازم به ذکر است، پیش از این هم در تاریخ های ۲۸ و ۲۷ اسفند و روزهای پیش از آن هم هیچ گزارشی در خصوص بی حالی دانش آموزان دبیرستان شهید عالمی شهرستان قدس گزارش نشده است.
منبع:

1402/01/22
11:54:58
5.0 / 5
390
تگهای خبر: آموزش , بیماری , پزشك , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم