قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر ماه 1402

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر ماه 1402

قائم: به گزارش قائم، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام نمود: کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال ۱۴۰۲ می بایست در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان حضوریابند.به گزارش قائم به نقل از ایسنا، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام نمود: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال ۱۴۰۲دریافت کرده اند، می بایست با رفتن به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام نمایند.
این دسته از مشمولان می بایست روز پنجشنبه یکم تیر ماه سال ۱۴۰۲ درساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره لزوم اعزام شوند.
مشمولان اعزامی می بایست کارت تزریق واکسیناسیون کووید ۱۹ و واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.
مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز شامل برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک در ارتباط با شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.
برپایه گزارش پایگاه خبری پلیس، در این اطلاعیه آمده است، عدم حضور بموقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

منبع:

1402/03/30
11:31:39
5.0 / 5
197
تگهای خبر: آموزش , جشن , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم