قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

راه اندازی سامانه هوشمند مانیتورینگ ایمن سازی بازار تهران

راه اندازی سامانه هوشمند مانیتورینگ ایمن سازی بازار تهران

قائم: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران خرید خودرو های پشتیبانی و عملیاتی، توسعه شیرهای هیدرانت در سطح شهر و توسعه توان عملیاتی با هدف افزایش ایستگاه های آتش نشانی را جزو اولویت های مهم این سازمان برشمرد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، قدرت الله محمدی در هشتادمین جلسه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری که عصر امروز با حضور اعضای شورای شهر تهران در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برگزار گردید، با ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ساله این سازمان اظهار داشت: بررسی مشکلات معیشتی و مسکن کارکنان آتش نشانی، موضوعی بسیار حائز اهمیت می باشد که با تعاملات و پیگیری های انجام شده و دستور شهردار تهران، حل این موارد در راه خوبی قرار گفته است.
وی با اعلان اینکه اقدامات مناسبی در توسعه توان عملیاتی آتش نشانی انجام شده است، اظهار داشت: در امتداد خرید کاربری خودرویی و تجهیزات آتش نشانی و نیز البسه آتش نشانان شامل لباس های عملیاتی شامل پوتین، دستکش، کلاه، سیلندر تنفسی و... اقدامات خوبی انجام شده است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران درباره ی اهم برنامه ها و کارهای انجام شده از طرف آتش نشانی نیز اظهار داشت: خرید خودرو های پشتیبانی و عملیاتی، توسعه شیرهای هیدرانت در سطح شهر و توسعه توان عملیاتی با هدف افزایش ایستگاه های آتش نشانی همیشه از موارد مهم پیگیری در سازمان آتش نشانی شهر تهران بوده است.
وی ادامه داد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اقدامات موثری در عرصه های فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام داده است که ازجمله این موارد می توان به پیاده سازی سامانه ارتباطی دیجیتال، راه اندازی فایروال امنیتی در ستاد فرماندهی و خرید تجهیزات برای نصب و راه اندازی در ساختمان مرکزی و ارتقا و جایگزینی ۴۳ لینک رادیویی در سطح ایستگاه ها اشاره نمود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تأکید بر اهمیت به روز رسانی دانش و هم افزایی کشور با محور مهارت و دانش اظهارکرد: آتش نشانان در این جهت از آموزش های ضمن خدمت، تخصصی و عملیاتی بهره مند هستند و مرکز آموزش آتش نشانی تهران هم در همین راستا دوره های آموزشی برون سازمانی و آموزش مختص مربیان را برگزار می نماید.
راه اندازی سامانه هوشمند مانیتورینگ ایمن سازی بازار محمدی درباره ی اقدامات انجام شده برای ارتقاء سطح ایمنی و پیش گیری از خطر در ساختمان های شهر تهران نیز اظهار داشت: بازدید و شناسایی ساختمان های ناایمن و پر خطر در قالب طرح نظام بازرسی و برگزاری جلسات کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در مناطق شهرداری و اجرای طرح پلاک ایمن و همین طور راه اندازی سامانه هوشمند مانیتورینگ ایمن سازی بازار انجام شده است.
وی همین طور درباره ی برنامه های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برای پیشگیری و صیانت از آتش سوزی و حوادث و برنامه های عمرانی این نیز اظهار داشت: راه اندازی لابراتوار آتش سوزی و شناسایی ساختمان های فضاهای زیر سطحی و بهسازی و نگه داشت ایستگاه ها و اماکن سازمان و توسعه و تکمیل مرکز آموزش بین المللی آتش نشانی تهران در دستور کار قرار گرفته است.
منبع:

1402/04/12
08:00:57
5.0 / 5
259
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم