قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
توسط كانون پرورش فكری؛

فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی منتشر گردید

فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی منتشر گردید

قائم: فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی در بخش رقابتی توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر گردید.به گزارش قائم به نقل از مهر، فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی در بخش رقابتی توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر گردید.
به منظور گردهمایی صاحبان صنعت و اندیشمندان این حوزه، شناسایی و معرفی محصولات برتر این صنعت به خانواده ها و علاقه مندان، دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی، هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر را در سال «رشد تولید، مهار تورم» با دعوت از تمامی تولیدکنندگان اسباب بازی ایرانی برگزار می نماید.
این فراخوان به شناسایی استعدادها و کارهای اثربخش در عرصه اسباب بازی می پردازد و با دعوت از تولیدکنندگان اسباب بازی ایرانی و ایجاد فضای رقابتی سازنده و هدفمند، محصولات برتر تولید شده در سال ۱۴۰۲ (بازه مهر سال ۱۴۰۱ تا مهر سال ۱۴۰۲) را معرفی می کند.
هدف غایی این بخش از جشنواره معرفی بالاترین اسباب بازی های ایرانی در سال ۱۴۰۲ است تا ضمن تقدیر از فعالیت تولیدکنندگان آنها زمینه های معرفی، فروش و ارتقای آنها به سمت بازارهای داخلی و جهانی برقرار شود.
داوری محصولات در سه بخش کیفیت تولید، کیفیت طراحی، گرافیک و تصویرسازی و بهترین بسته بندی در کنار انتخاب بالاترین رویداد صنعت و بازار اسباب بازی انجام خواهد شد.
اهداف انتخاب اسباب بازی های برتر، شناسایی تازه های تولید و معرفی محصولات با کیفیت به مخاطبان، ایجاد رقابت سالم میان تولیدکنندگان و سایر بخش های تولید، هدفمند کردن فعالیت ها و پشتیبانی از تولیدات با کیفیت در صنعت اسباب بازی کشور، ایجاد زمینه های لازم برای تشویق سرمایه گذاری در حوز تولید اسباب بازی با کیفیت، افزایش سهم تولیدات با کیفیت داخلی در بازار اسباب بازی کشور، حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان داخلی بمنظور تشویق آنها برای تولید محصولات با کیفیت و کمک به رونق صنعت اسباب بازی و حمایت و پشتیبانی از تولیدات داخلی با قابلیت بالقوه و بالفعل صادراتی و حضور در بازارهای جهانی است.
همچنین شرایط شرکت محصولات در بخش رقابتی عبارت است از: محصولات ایرانی باشد و هویت تولیدکنندگان بصورت حقوقی در تارنمای شورای نظارت بر اسباب بازی احراز شده باشد، در بازه زمانی مهر ۱۴۰۱ تا مهر سال ۱۴۰۲ تولید شده باشد، محصول در بخش رقابتی جشنواره ملی اسباب بازی (سال های گذشته) شرکت نکرده باشد، محصول ارائه شده نباید با ارزش های فرهنگی و اجتماعی کشور مغایرت داشته باشد و محصول ارائه شده باید مجوز تولید شورای نظارت بر اسباب بازی را داشته باشد.
علاقه مندان برای ثبت نام و بارگذاری محصولات خود از ۱۵ آبان تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲ فرصت دارند. ارسال محصولات منتخب برای داوری ۲۰ تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ خواهد بود و اول تا ۱۰ دی ۱۴۰۲ داوری و اعلام نتایج اولیه صورت خواهد گرفت.
همچنین مراسم قدردانی و اعلام بالاترین اسباب بازی های ایرانی نیمه دوم دی سال ۱۴۰۲ انجام می شود.

1402/08/18
13:03:41
5.0 / 5
326
تگهای خبر: بازی , جشن , جشنواره , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳