قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
طی روزهای گذشته انجام شد؛

قدردانی رهبر انقلاب از فعالیتهای دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب

قدردانی رهبر انقلاب از فعالیتهای دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب

به گزارش قائم، پیام تشکر مقام معظم رهبری از تلاش ها و نوآوری های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، هفته گذشته به اطلاع اعضای این مجموعه رسید.به گزارش قائم به نقل از روابط عمومی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، پیام تشکر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از تلاش ها و نوآوری های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، هفته گذشته به اطلاع اعضای این مجموعه رسید.
در توضیحات تکمیلی این خبر آمده است:
مسؤولان این مجموعه در اسفند ماه سال قبل (۱۴۰۲)، گزارش مکتوبی از وضعیت و اقدامات دفتر مطالعات و هم لیستی از ایده هایی که در صورت پشتیبانی سازمان های فرهنگی حاکمیتی، امکان پیگیری و به ثمر رسیدن در حسینیه هنر را دارند، خدمت مقام معظم رهبری تقدیم کردند.
آیت الله خامنه ای در حاشیه این گزارش مرقوم فرموده اند: «از تلاش ها و نوآوری های این جوانان عزیز تشکر کنید.»
پیام تشکر مقام معظم رهبری، هفته گذشته طی تماس تلفنی حسین محمدی، به اطلاع اعضای دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب رسید.
محمدی سال قبل نیز، پیام خشنودی و تشکر رهبر انقلاب از انتشار ۲ کتاب انتشارات راه یار با عناوین: «ایام سبزوار» و «شهیدآوردند …» را اطلاع رسانی کرده بود.
رونمایی از تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب «سرباز روز نهم» هم یکی دیگر از رویدادهای فرهنگی در رابطه با آثار دفتر مطالعات پارسال بوده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیماه ۱۴۰۱، در دیدار با مسؤولان حوزه هنری انقلاب اسلامی، از جشنواره مردمی فیلم عمار بعنوان یک نمونه خوب در استفاده حداکثری از ظرفیتهای مردمی یاد کردند.
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از سال ۱۳۸۶ با انتشار مجله راه، فعالیت خویش را با هدف ایجاد هم افزایی میان چهار ضلع هنر، اندیشه، رسانه و فرهنگ انقلاب اسلامی شروع کرد.
اینک با گذشت پانزده سال از تأسیس این مجموعه فرهنگی، «جشنواره مردمی فیلم عمار»، «مدرسه سینمایی اندیشه هنر (ماه)»، سامانه «عماریار»، «واحد اکران مردمی عمار»، «خانه هم بازی»، «باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی»، «مدرسه راه»، «واحد تاریخ شفاهی» و «انتشارات راه یار» ذیل این تشکل فرهنگی مشغول به فعالیت هستند.

1403/02/18
08:37:25
5.0 / 5
180
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , بازی , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵