قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
مدیركل دانش آموختگان خبر داد:

افزایش تعداد دانشگاههای خارجی مورد تأیید وزارت علوم

افزایش تعداد دانشگاههای خارجی مورد تأیید وزارت علوم

به گزارش قائم مدیركل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان از افزایش تعداد دانشگاههای خارجی مورد تأیید وزارت علوم در سال جدید میلادی اطلاع داد.سید عبدالحمید انگجی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ارزیابی مدرك غیرحضوری و مجازی دانشگاه های خارج از كشور اظهار داشت: هم اكنون مدارك غیرحضوری و مجازی صادره از دانشگاه های خارج از كشور قابل ارزشیابی نیست.
وی درباره اینكه چه تعداد از دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی خارج از كشور بعنوان دانشگاه های مورد تایید بوده و بر روی سایت وزارت علوم قرار گرفته است، اضافه كرد: اعتبار دانشگاه ها در سپتامبر ۲۰۲۰ در مقایسه با سال ۲۰۱۹ در گروه های ممتاز، خوب، متوسط به ترتیب ۷۶، ۳ و ۵۰ دانشگاه افزایش داشته است.
مدیر كل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان خاطرنشان كرد: این دانشگاه ها در وب گاه اداره كل دانش آموختگان به نشانی grad.saorg.ir قابل مشاهده می باشد.
وی اضافه كرد: در سال ۲۰۱۹ دانشگاه های ۸۳ كشور بروزرسانی شده بود ولی برای سال ۲۰۲۰، این تعداد به ۱۰۵ عدد افزایش یافته است.
مدیر كل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان اضافه كرد: در مقایسه اعتبار سنجی ۲۰۲۰ نسبت به ۲۰۱۹، ۷۶ دانشگاه به دانشگاه های ممتاز، ۳ دانشگاه به دانشگاه های خوب و ۵۰ دانشگاه به دانشگاه های متوسط اضافه شده است.

1398/10/24
19:18:10
5.0 / 5
4570
تگهای خبر: آموزش , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳