قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

امروز آخرین فرصت ثبت نام متقاضیان هیئت علمی دانشگاه ها

امروز آخرین فرصت ثبت نام متقاضیان هیئت علمی دانشگاه ها

قائم: متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه ها تا آخر امروز سه شنبه ششم اسفند ۹۸ برای ثبت نام فرصت دارند.به گزارش قائم به نقل از مهر، امروز آخرین فرصت ثبت نام فراخوان جذب بهمن ماه ۹۸ است و متقاضیان تا ساعت ۲۴ امروز، سه شنبه ششم اسفند ماه برای ثبت نام فرصت دارند.
بیست و سومین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی با حدود دو روز تاخیر از روز پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه یكهزار و سیصدو نود وهشت شروع شد.
در این فراخوان برپایه پیشبینی های انجام شده ۵۶۶ نفر موفق خواهند شد كرسی های هیئت علمی را در دانشگاه های دولتی احراز كنند، مجموعاً در این فراخوان یك هزارو ۷۳۴ كرسی هیئت علمی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
مجموعاً از بین كرسی هایی كه برای متقاضیان هیئت علمی در نظر گرفته شده ۲۰۸ كرسی برای دارندگان مدرك كارشناسی ارشد پیشبینی شده شده است این كرسی ها عمدتاً در دانشگاه فنی و حرفه ای یا در گروه های هنر كه فارغ التحصیلان آن در مقطع دكتری به صورت نادر وجود دارد در نظر گرفته شده است.
در صورتی كه از دیدگاه متقاضیان تضییع حقی صورت گرفته باشد مركز جذب اعضای هیئت علمی برای رسیدگی به شكایات آمادگی خویش را اعلام نموده است.

1398/12/06
15:51:44
5.0 / 5
4113
تگهای خبر: جشن , دكتر , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳