قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در اطلاعیه ای اعلام شد؛

جزئیات نحوه حضور كارمندان دانشگاه تهران از 16 تا 20 فروردین

جزئیات نحوه حضور كارمندان دانشگاه تهران از 16 تا 20 فروردین

قائم: در اطلاعیه دانشگاه تهران نحوه حضور كارمندان این دانشگاه از 16 تا 20 فروردین تشریح شد.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه تهران، اداره كل منابع انسانی دانشگاه تهران درباب نحوه حضور كارمندان دانشگاه تهران از تاریخ شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹، بخشنامه ای به شرح زیر صادر كرد:
نظر به لزوم رعایت الزامات مربوط به جلوگیری از شیوع بیماری، به حداقل رساندن ترددها و ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی، باتوجه به بخشنامه معاون اول ریاست محترم جمهوری و تاكید ستاد مبارزه با ویروس كرونا در خصوص حضور حداقلی پرسنل در محل كار، چگونگی فعالیت كارمندان دانشگاه از ۱۶ فروردین تا ۲۰ فروردین به شرح ذیل جهت اقدام اعلام می شود.
۱- باتوجه به برگزاری كلاس های آموزشی بصورت الكترونیكی و مجازی، رؤسا و مدیران واحدهای دانشگاه به نحوی برنامه ریزی كنند كه خدمات آموزشی، پژوهشی، اداری و پشتیبانی دانشگاه با حضور فیزیكی حداكثر یك سوم پرسنل بصورت چرخشی صورت گیرد.
۲- باتوجه به فراهم بودن امكانات لازم برای انجام بعضی از وظایف محوله بصورت دوركاری، تاكید می گردد از این ظرفیت حداكثر استفاده بعمل آید.
۳- آن دسته از افرادی كه بصورت چرخشی در محل كار خود حضور نمی یابند و بوسیله دوركاری وظایف خودرا انجام می دهند، می توانند حضور خودرا بوسیله سامانه بصورت اینترنتی ثبت كنند. ولی آن دسته از افرادی كه امكان انجام دوركاری برای آنها وجود ندارد می بایست در سامانه نسبت به ثبت مرخصی خود اقدام نمایند. لازم به ذكر است این مرخصی ها بعنوان مرخصی استحقاقی محسوب نمی گردد.
۴- ساعت كاری افرادی كه ملزم به حضور در محل كار می باشند از ۸ بامداد لغایت ۱۳ تعیین می گردد، پس حضور بعد از ساعت مورد اشاره به عنوان اضافه كار موضوعیتی نخواهد داشت. در موارد خاص برای بعضی از پرسنل دانشگاه كه به جهت ماهیت كاری و با تشخیص مدیر واحد ملزم به حضور تمام وقت و یا پس از ساعت ۱۳ در محل كار خود بوده صرفاً با مجوز معاونت اداری و مالی دانشگاه، پرداخت اضافه كار به آنان امكان پذیر است.
۵- از كلیه كاركنان دانشگاه درخواست می شود بمنظور حفظ سلامتی خود و دیگران، كلیه اصول بهداشتی و ایمنی را در محل كار خود رعایت فرمایند.


منبع:

1399/01/14
21:22:36
5.0 / 5
3152
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم