قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاونت فرهنگی وزارت علوم اعلام كرد:

مهلت ارسال آثار به جشنواره پایان نامه های قرآنی تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به جشنواره پایان نامه های قرآنی تمدید گردید

به گزارش قائم معاون فرهنگی وزارت علوم اعلام نمود: مهلت ارسال پایان نامه های برتر دینی و قرآنی به نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان تا اول مهرماه 99 تمدید گردید.به گزارش قائم به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، باتوجه به تعویق زمان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم مهلت ارسال پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان تا اول مهرماه سال ۱۳۹۹ تمدید گردید.
در فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان كه در تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ به دانشگاه ها ارسال شده بود مهلت ارسال پایان نامه ها اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ذكر شده بود.
بنابراین تمام پایان نامه های كارشناسی ارشد و دكتری كه در ترم دوم سال تحصیلی گذشته و همین طور در طول سال تحصیلی جاری دفاع شده باشند امكان شركت در این دوره را خواهند داشت.
متقاضیان لازم است پایان نامه های خودرا در چارچوب فایل الكترونیكی (به همراه مشخصات كامل خود) به آدرس الكترونیكی دبیرخانه به آدرس quranmsrt.ir@gmail.com ارسال نمایند.
در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه «نماز» و «امر به معروف و نهی از منكر» در نظر گرفته شده است كه پایان نامه های در رابطه با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه ای نیز پیش بینی شده است.


منبع:

1399/01/19
23:32:03
5.0 / 5
3547
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دكتر , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱