قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
میرتاج الدینی :

اصلاح ساختار بودجه در دستور كار مجلس قرار می گیرد

اصلاح ساختار بودجه در دستور كار مجلس قرار می گیرد

نایب رییس كمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: اصلاح ساختار بودجه یكی از مطالبات مقام معظم رهبری است و بطور قطع در دستور كار مجلس قرار خواهد گرفت.حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اولویت های کمیسیون برنامه و بودجه، تصریح کرد: دعوت از رئیس سازمان برنامه و بودجه جهت عرضه گزارش جامعی از وضعیت بودجه سالجاری کشور، جزء برنامه های اصلی کمیسیون است.
وی با اشاره به اینکه از دیگر اولویت های مهم ما اصلاح ساختار بودجه است، خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری اصلاح ساختار بودجه است که متأسفانه مجلس دهم نتوانست اقدامی در اینباره انجام دهد و دولت هم در اینباره کاری نکرد و بر این اساس، اساسا در دستور کار مجلس یازدهم قرار خواهد گرفت.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما به دنبال آن هستیم که همه تجربیات گذشته در زمینه بودجه و مشکلات آنرا جمع آوری نماییم و این موارد را در اصلاح ساختار بودجه مدنظر قرار دهیم.
ورود مجلس به نحوه هزینه کرد بودجه کرونا
میرتاج الدینی ضمن تشکر از اقدامات ستاد ملی مقابله با کرونا، اظهار داشت: از اولویت های کمیسیون برنامه و بودجه آن است که نحوه هزینه کرد یک میلیارد یورویی را که از محل صندوق توسعه ملی برای مهار بیماری کرونا برداشت شده است، ارزیابی کند.
وی بیان نمود: بر این اساس لازم است که دولت گزارشی درباره نحوه هزینه کرد یک میلیارد یورو بودجه مقابله با کرونا به مجلس عرضه نماید و ما این مورد را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

1399/04/07
14:15:05
5.0 / 5
2566
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , بیماری , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱