قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس دانشگاه ؛

بیشتر كلاسهای ترم آینده مجازی است

بیشتر كلاسهای ترم آینده مجازی است

به گزارش قائم رئیس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به مشخص شدن مدل برگزاری امتحانات در این دانشگاه اظهار داشت: ثبت نام نودانشجویان به صورت مجازی انجام می شود.محمد تقی احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سؤال که آیا مدل برگزاری امتحان در این دانشگاه مشخص شده است؟ اظهار نمود: با عنایت به تجربه چندین دانشگاهی که زودتر امتحانات خویش را برنامه ریزی کردند، ما به این جمع بندی رسیدیم که امتحانات تلفیقی از شفاهی و کتبی باشد و عموما به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار گردد.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اضافه کرد: البته در حداقلی از موارد که اساتید ضروری می دانند، امتحان حتما باید به صورت حضوری برگزار شود، شرایط را برایشان فراهم خواهیم کرد اما امکان دارد امتحانات این بخش از دانشجویان با تاخیر صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه در حال تهیه دستورالعمل آموزشی در مورد جزئیات برگزاری امتحان هستیم، اظهار داشت: هم اکنون یک دوره آشنایی تخصصی و کسب مهارت در مورد نحوه برگزاری امتحان بوسیله نرم افزار ویژه برای اساتید در حال برگزاری است تا شاهد کمترین مشکلات در برگزاری امتحان باشیم.
احمدی با اشاره به اینکه پذیرش ورودی های جدید دانشگاه با تایید وزارتخانه از آبان ماه صورت می گیرد، اظهار داشت: احتمال قوی ثبت نام این دانشجویان به صورت مجازی انجام می شود.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس در ادامه تصریح کرد که در ترم تحصیلی آینده تعداد خیلی کمی از کلاس ها حضوری تشکیل خواهد شد.
وی افزود: دانشجویان جاری هم ترم خویش را با تایید نهایی وزارتخانه از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهند کرد که امکان دارد به صورت گروه بندی، حضوری و غیرحضوری برگزار گردد.
احمدی در ادامه اظهار داشت: از طرفی برای دانشجویانی که در ترم آخر پژوهشی هستند، تمهیداتی در نظر گرفته شده تا در صورت احتیاج به آزمایش های تکمیلی و احتیاج به خوابگاه، خوابگاه در اختیار آنها قرار گرفته شود.


منبع:

1399/04/07
20:58:42
5.0 / 5
2357
تگهای خبر: آموزش , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳