قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
عضو هیات رئیسه مجلس:

ولایت فقیه كانون امنیت ایران در حوادث جهانی است

ولایت فقیه كانون امنیت ایران در حوادث جهانی است

به گزارش قائم مازندران عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم اظهار داشت: ثبات  و امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرآشوب خاورمیانه ناشی از اندیشه منور و پویای ولایت فقیه است.علی کریمی فیروزجایی در گفتگوبا ایسنا اضافه کرد: امنیت بی نظیر کشورمان مرهون مجاهدتهای خاموش مدافعان حریم ولایت و سرانگشتان تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به حوادث پرشمار جهان و بخصوص خاورمیانه یادآورشد: ردپای صهیونیسم بین الملل و دولت تروریست و یاغی آمریکا در تمام حوادث امنیتی جهان که امنیت مردم را به خطر انداخته، دیده می شود.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان به حادثه مشکوک انفجار در بندر بیروت اشاره و خاطرنشان کرد: وقوع این حادثه غمبار چالش جدیدی در خاورمیانه بوجود آورده است.
نماینده مردم بابل اضافه کرد: با وقوع هر حادثه امنیتی در این منطقه انگشت افترا به سمت رژیم صهیونیستی نشانه می رود.

وی با تشریح اهداف آمریکا و رژیم نامشروع اسرائیل از بی ثبات سازی منطقه اظهار داشت: در نهایت اهداف تمامی توطئه ها ونقشه های شوم استکباری در منطقه، جمهوری اسلامی ایران است.

عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: برغم تمامی اهداف شوم دشمنان، کشورمان به لنگرگاه ثبات و امنیت در منطقه پرآشوب خاورمیانه تبدیل گشته است.
کریمی فیروزجایی با انتقاد از انباشت سلاحهای خطرناک در خاورمیانه اضافه کرد: الان مقصد ۵۲ درصد سلاح های صادراتی آمریکا خاورمیانه و غرب آسیا است.

دبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم تصریح کرد: هدف اصلی آمریکا از ارسال تجهیزات به این منطقه و افزایش رقابتهای تسلیحاتی، دامن زدن به اختلافات برای امنیت بخشی به رژیم اشغالگر قدس است.

کریمی فیروزجایی دکترین کشورمان را مبتنی بر تأمین امنیت جمعی و پرهیز از دخالت در امور کشورهای جهان دانست وافزود: ایران هراسی دولت آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل به انزوای بیشتر دولتمردان آنها و افزون شدن محبوبیت جمهوری اسلامی ایران می انجامد.

این نماینده مجلس رفتار خطرآفرین آمریکا و متحدان کم شمار آن در منطقه را باعث برهم خوردن توازن امنیتی در جهان عنوان و خاطرنشان کرد: سازمانها و مجامع بین المللی برای افزایش تأثیر گذاری خود در معادلات جهانی باید در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس بایستند.

عضو هیات رئیسه مجلس با ابراز اطمینان از پیگیری تحولات امنیتی منطقه با هدف مقابله با تنش آفرینی آمریکا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با دقت حوادث اخیر و سایر تحرکات مشکوک کشورهای متخاصم را در منطقه رصد و متناسب با آن تصمیم گیری خواهد نمود.

منبع:

1399/05/18
15:45:04
5.0 / 5
2231
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳