قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاونت دانشجویی دانشگاه اعلام كرد؛

اسكان فاز سوم دانشجویان دانشگاه امیركبیر از ۱۵ شهریور

اسكان فاز سوم دانشجویان دانشگاه امیركبیر از ۱۵ شهریور

قائم: معاونت دانشجویی دانشگاه امیركبیر ضمن تشریح جزئیات اسكان فاز سوم دانشجویان اعلام نمود: ظرفیت اسكان به یك سوم كاهش یافته و اولویت اسكان با دانشجویانی است كه نزدیك به فارغ التحصیلی هستند.به گزارش قائم به نقل از مهر، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد؛ در روزهای شیوع بیماری کرونا، اسکان خوابگاهی از شیوه «دائم ـ ترمی» به شیوه «موقت ـ فازی» (هر فاز حدوداً یک ماهه) تبدیل گشته که علت این تصمیم، ناپایداری شرایط و زمینه های تصمیم گیری بوده است.
اسکان فاز سوم از تاریخ ۱۵ شهریور تا ۳۰ مهر خواهد بود.
با توجه به لزوم فاصله گذاری به علت مخاطرات ناشی از ویروس کرونا، ظرفیت اسکان به حدود یک سوم کاهش یافته بدین سبب اولویت اسکان با دانشجویانی است که نزدیک به فارغ التحصیلی هستند و نیاز به استفاده از آزمایشگاه ها برای اتمام پروژه تجربی خود دارند.
دانشجویان کارشناسی ارشد ۹۷ به قبل و دکتری ۹۶ به قبل در اولویت اسکان قرار دارند ضمنا دانشجویان ترم ۱۱ به بعد در مقطع دکتری، ترم ۵ به بعد در مقطع کارشناسی ارشد و ترم ۱۰ به بعد در مقطع کارشناسی در اولویت آخر اسکان قرار دارند و در صورت کمبود ظرفیت، به آنها خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.
افرادی که در فازهای اول و دوم در خوابگاه سکونت داشته اند، ضمن تمدید اسکان شان در فاز سوم، باید مجدد تائیدیه پیشرفت پروژه از استاد راهنما و دانشکده بوسیله پرتال آموزش حداکثر تا اول مهرماه ستاندن کنند.
اسکان ۱۰ روزه جهت پیگیری امور موقت (دفاع، آزمون جامع و...) به درخواست اساتید راهنما بوسیله پرتال آموزش همچنان صورت خواهد گرفت.
شرایط اسکان در فاز چهارم با عنایت به شرایط روز و مصوبات دانشگاه متعاقباً اعلام می شود.


منبع:

1399/06/14
15:15:11
5.0 / 5
1616
تگهای خبر: آموزش , بیماری , دكتر , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳