قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در دانشگاه علمی كاربردی؛

مصوبه تعطیلی دانشگاههای وابسته به دستگاههای اجرایی اجرا شد

مصوبه تعطیلی دانشگاههای وابسته به دستگاههای اجرایی اجرا شد

رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی اعلام نمود: مصوبه شورای عالی اداری در خصوص تعطیلی دانشگاههای وابسته به دستگاه های دولتی در دانشگاه جامع علمی كاربردی اجرا شد.به گزارش قائم به نقل از مهر، محمد حسین امید درباره اجرای مصوبه شورای عالی اداری در خصوص تعطیلی دانشگاه ه های وابسته به دستگاه های دولتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: مصوبه شورای عالی اداری مصوبه بسیار خوبی بود. در گذشته و در دوره ای تقاضای زیادی برای ورود به دانشگاه وجود داشت و در آن سال ها دستگاه های دولتی هم دانشگاه تأسیس کردند. البته در سال های اخیر تقاضا کمتر شده و دیگر هیچ ضرورتی برای وجود این دانشگاه ها نیست آموزش عالی هم از دستگاه ها خواست تا کار خودشان را انجام دهند و اجازه دهند آموزش عالی کار خودش را بکند.
وی افزود: از نظر من این مصوبه بسیار عالی بود و روی صحبت این مصوبه فقط دانشگاه علمی کاربردی نبود بلکه برای همه دستگاه های وابسته و اجرایی مطرح شده بود.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: با این وجود ما بخش خودمان را اصلاح کردیم، مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه اجرایی هم باید در تاریخ سی و یک شهریور ماه سال ۹۸ تعیین تکلیف می شدند. بعضی از این دانشگاه ها یا باید به دستگاه های غیردولتی واگذار می شدند یا کلاً تعطیل می شدند. در دانشگاه جامع این مصوبه اجرا شد. الان هیچ مرکز دیگری وجود ندارد که تعیین تکلیف نشده باشند.

1399/06/23
21:33:39
5.0 / 5
1451
تگهای خبر: آموزش , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم