قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

بررسی نهایی طرح جهش تولید و تأمین مسكن در كمیسیون عمران

بررسی نهایی طرح جهش تولید و تأمین مسكن در كمیسیون عمران

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی نهایی طرح جهش تولید و تأمین مسكن و رفع ابهامات مطرح شده پیرامون نحوه تأمین منابع مالی و تأمین زمین پیرامون مواد این طرح در جریان جلسه امروز این كمیسیون اطلاع داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان نمود: در جلسه امروز کمیسیون طرح جهش تولید و تأمین مسکن مورد بررسی نهایی قرار گرفت دو فوریت و کلیات این طرح هفته گذشته در مجلس به تصویب رسید اما ابهاماتی برای بعضی از فعالان اقتصادی در مورد نحوه تأمین منابع مالی و نحوه تأمین زمین ومصالح دیده شده در این طرح وجود داشت و بنابراین جهت بررسی و رفع ابهامات این طرح باردیگر به کمیسیون عمران ارجاع داده شد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: کمیسیون هم ظرف این هفته با حضور نمایندگان کمیسیون های تخصصی مربوطه و بخش خصوصی و نمایندگان شورای نگهبان به سوالات و ابهامات مطرح شده پیرامون این طرح پاسخ داد. امروز هم جلسه نهایی برگزار گردید و ابهامات موجود مرتفع گردید. ان شاءالله این طرح در هفته های آتی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت و مواد آن جز به جز بررسی می شود.
منبع:

1399/07/08
23:21:22
5.0 / 5
1220
تگهای خبر: اسلام , اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴