قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها خبر داد

تشكیل ستاد ملی ازدواج

تشكیل ستاد ملی ازدواج

قائم: رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در امتداد تسهیل ازدواج دانشجویی باتوجه به شرایط موجود از طرح ازدواج دانشجویی در وضعیت کرونائی آگاهی داد.حجت الاسلام مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت در سفرها، نمی توان کارگاه های آموزشی ویژه زوج های دانشجو را در مشهد مقدس برگزار کرد، برای همین به دنبال یک طرح جایگزین هستیم تا هم جریان عمومی و ترویجی بحث ازدواج دانشجویی رخ دهد و هم حمایت لازم صورت گیرد.
وی با اعلان اینکه به زودی جزئیات طرح ازدواج دانشجویی در وضعیت کرونائی اعلام می شود، اضافه کرد: در این طرح جشن های نمادین، کارگاه های آموزشی، مسابقات مجازی و موارد دیگر پیش بینی شده است که به زودی اعلام می شود.
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها تصریح کرد: در کنار این طرح مقرر است چند اتفاق دیگر نیز در فضای ازدواج دانشجویی رخ دهد که می توان به طرح همرسان، ترویج ازدواج آسان و تشکیل ستاد ملی ازدواج اشاره نمود.
به گزارش قائم به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمد هاشمی سرپرست مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها قبل از این به راه اندازی سایت همرسان اشاره کرده بود و اظهار داشته بود: سایت همرسان یکی دیگر از اقدامات نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در امتداد تسهیل ازدواج دانشجویی است. مقرر شده برای ازدواج دانشجویان مرکز مناسبی در تمام دانشگاه ها با حفظ تمام دغدغه های خانواده ها ایجاد شود.
سرپرست مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: واسطان و مشاوران در سایت عضو می شوند و از دانشجویانی که شرایط ازدواج دارند، تست همسان سازی گرفته می شود و تست ها و اطلاعات آنها مجدد توسط مشاورین بررسی می شود و اگر اطلاعات مناسب بود، به خانواده ها برای اقدامات بعدی معرفی می کنند.


منبع:

1399/10/08
12:42:29
5.0 / 5
1019
تگهای خبر: آموزش , اسلام , جشن , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم