قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در گزارش قائم اعلام شد:

واكنش دانشگاه آزاد به اعتراض دانشجویان درباره آزمون جامع دكتری

واكنش دانشگاه آزاد به اعتراض دانشجویان درباره آزمون جامع دكتری

سخنگوی دانشگاه آزاد در پاسخ به اعتراض دانشجویان دکتری در مورد برگزاری حضوری آزمون جامع تصریح کرد که امکان لغو برگزاری حضوری آزمون وجود ندارد.احمد حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به اعتراض دانشجویان در خصوص حضوری برگزار شدن آزمون جامع دکتری، اظهار نمود: دانشگاه آزاد به علت آنکه بیشتر نقاط کشور وضعیت قرمز داشتند، در تاریخ ۱۴ دیماه اعلام نمود آزمون جامع دکتری در نیمسال اول ۱۳۹۹-۱۴۰۰ به صورت غیر حضوری در سامانه برگزار می گردد اما از آنجایی که به تدریج انتشار کرونا در استان ها فروکش کرد، تصمیم بر این شد که آزمون جامع دکتری (بخش کتبی) به صورت حضوری برگزار گردد.
سخنگوی دانشگاه آزاد اضافه کرد: از طرفی دیگر به جهت حفظ کیفیت آزمون جامع دکتری و اهمیت آن، این تصمیم اتخاذ شده است.
حیدری با بیان این مطلب که استان تهران بیشترین دانشجوی دکتری را برای حضور در آزمون جامع دارد، تصریح کرد: تهران هم اکنون در وضعیت زرد قرار دارد و برگزاری آزمون حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی امکان پذیر است.
وی در ادامه تصریح کرد که امکان لغو برگزاری حضوری آزمون جامع دکتری وجود ندارد.
سخنگوی دانشگاه آزاد اضافه کرد: ارزیابی کتبی در واحد مرکز استان یا سایر واحدهای استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور حداکثر ۳۰ نفر در هر محل متناسب با امکانات واحدهای دانشگاهی در بامداد و بعدازظهر برگزار می گردد.
وی افزود: در مناطق قرمز و نارنجی، امتحان کتبی آزمون جامع، به صورت غیرحضوری (با استفاده از سامانه اعلام شده از جانب مرکز فناوری دانشگاه) برگزار می شود.
حیدری افزود: همینطور در جهت تسهیل در برگزاری آزمون، دانشجویان در استان های مختلف بدون احتیاج به سفر و حضور در واحد مبدا می توانند در نزدیک ترین واحد محل سکونت خود در آزمون شرکت نمایند.
سخنگوی دانشگاه آزاد همینطور درباره تاریخ برگزاری آزمون هم توضیح داد و اظهار داشت: تاریخ برگزاری آزمون ها به واحدهای استانی واگذار شده است.


منبع:

1399/10/30
22:33:03
0.0 / 5
1193
تگهای خبر: بهداشت , دكتر , سفر , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵