قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

جزئیات اسكان دانشجویان دارای سنوات مجاز در دانشگاه علامه

جزئیات اسكان دانشجویان دارای سنوات مجاز در دانشگاه علامه

به گزارش قائم دانشگاه علامه طباطبایی جزئیات و زمان اسکان دانشجویان در خوابگاه ها را اعلام نمود.به گزارش قائم به نقل از مهر، دانشگاه علامه طباطبایی اعلام نمود: دانشجویان تحصیلات تکمیلی متقاضی اسکان موقت خوابگاهی و دارای سنوات مجاز در مقطع ارشد (ورودی نیم سال دوم ۹۷و نیم سال اول و دوم ۹۸) و دکتری (ورودی های ۹۶، ۹۷و ۹۸) که پروپوزال خویش را تصویب کرده اند، می توانند حداکثر در یک بازه زمانی ۲۰ روزه جهت پیشبرد امور آموزشی یا پژوهشی خود از خوابگاه های دانشجویی استفاده کنند.
بر این اساس زمان حضور این دانشجویان در خوابگاه ها در بازه زمانی اول از ۱۶ فروردین تا ۸ اردیبهشت و در بازه زمانی دوم از تاریخ ۱۱ اردیبهشت تا اول خرداد تعیین شده است.
دانشجویان متقاضی خوابگاه در دانشگاه علامه طباطبایی می توانند درخواست خویش را به ایمیل دانشگاهی معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی ارسال نمایند.
ارائه درخواست به صورت الکترونیکی و غیرحضوری بوده و پس از ثبت درخواست توسط دانشجو، استعلام اجبار از دانشکده صورت گرفته و پس از تأیید درخواست از راه تماس با دانشجو به خوابگاه مربوطه معرفی می شود.
دانشجویان می توانند در صورت امکان، مدارکی همچون تائیده تصویب پروپوزال، تعیین داور، تعیین زمان دفاع رساله و… جهت تسریع بررسی ها، به ضمیمه فرم درخواست ارسال شود. اجبار به تاکید است که عرضه خوابگاه صرفا به دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) دارای سنوات مجاز رفاهی یا آموزشی و با اولویت عدم استفاده در سال ۱۳۹۹ صورت خواهد پذیرفت.
دانشجویان پیش از ثبت درخواست، هماهنگی لازم با اساتید و دانشکده خویش را انجام دهند تا در مدت زمان ۲۰ روز کارهای خویش را به نتیجه برسانند.
دانشگاه علامه طباطبایی همینطور از همه دانشجویان درخواست کرده است که به علت شرایط خطرناک بیماری کرونا در تهران و احتمال بالای ابتلاء در محیط های مشترک و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، تا حد امکان به صورت مجازی و از راه دور به فعالیتهای علمی خود ادامه داده و در صورت اضطرار درخواست اسکان را ارسال نمایند.

1400/01/16
12:34:01
5.0 / 5
1048
تگهای خبر: آموزش , بیماری , دكتر , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان قائم