قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
مدیر كل دانشجویی وزارت بهداشت:

امتحانات ترم آینده علوم پزشكی حضوری است

امتحانات ترم آینده علوم پزشكی حضوری است

به گزارش قائم مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به واکسیناسیون دانشجویان اظهار داشت: شروع آموزش حضوری بصورت کامل منوط به واکسیناسیون دانشجویان است و دانشجویان برمبنای سند واکسینه می شوند.رحمان خدابنده لو در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: هم اکنون در دانشگاه های علوم پزشکی واکسیناسیون دانشجویان بالینی انجام شده است و دانشجویان دیگر رشته ها نیز برمبنای سند مقرر است واکسینه شوند و در ادامه همه اساتید نیز واکسینه می شوند.
وی اشاره کرد: برمبنای صحبت هایی که صورت گرفته همه آموزش در مهرماه حضوری نخواهد بود و قسمتی از آموزش همچنان آنلاین ادامه می یابد. اما امتحانات اختتام ترم نیم سال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بطور کامل حضوری انجام می شود.
مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت در حوزه خوابگاه های دانشجویی و چگونگی فعالیت آنها از مهرماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: خوابگاه های دانشگاه های علوم پزشکی هم اکنون هم فعال می باشند و بخش عمده ای از دانشجویان بالینی در خوابگاه ها مستقر هستند و آمادگی لازم برای دانشجویان دیگر رشته ها در مهرماه وجود دارد.
وی تصریح کرد: در طول این مدت چون خوابگاه ها با ظرفیت کمتری فعالیت داشتند، دانشگاه ها به امور بهسازی و تجهیز خوابگاه ها پرداختند.
خدابنده لو گفت: برنامه آموزش دانشجویان در دانشگاه های علوم پزشکی با حوزه دانشجویی و فرهنگی هماهنگی دارد و خوابگاه ها این ظرفیت و امکان را دارند که با رعایت پروتکل ها دانشجویان را اسکان دهند. ضمن این که برای مهرماه بخشی به ظرفیت خوابگاه ها اضافه شده است.
مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت تصریح کرد: قرار بر این است که برمبنای سند واکسیناسیون، تا آذرماه همه دانشجویان در همه دانشگاه های علوم پزشکی، دانشگاه های وابسته به وزارت علوم و همین طور دانشگاه آزاد واکسینه شوند تا ترم دوم یعنی بهمن ماه بصورت کامل حضوری اجرا شود.


منبع:

1400/04/20
23:05:53
5.0 / 5
709
تگهای خبر: آموزش , برنامه , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵