قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

مساجد به کمک کاهش لطمه های اجتماعی بیایند

مساجد به کمک کاهش لطمه های اجتماعی بیایند

رئیس بنیاد پیش گیری از لطمه های اجتماعی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت 26 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در کاهش لطمه های اجتماعی تاکید نمود.


به گزارش قائم به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی کانون های مساجد کشور، نشست امضای تفاهم نامه همکاری میان ستاد فهما (پایگاه اطلاع رسانی کانون های مساجد کشور) و بنیاد پیش گیری از لطمه های اجتماعی برگزار و در این نشست بر لزوم بهره گیری از ظرفیت ۲۶ هزار کانون فرهنگی هنری در کاهش لطمه های اجتماعی تاکید شد.
در این مراسم مصطفی راستینه، رئیس بنیاد پیش گیری از لطمه های اجتماعی با اعلان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از بهترین مکان هایی هستند که در زمینه لطمه های اجتماعی می توانند به بنیاد پیش گیری از لطمه های اجتماعی یاری رسان باشند، ابراز امیدواری کرد که با ظرفیت بیش از ۲۶ هزار کانون فرهنگی هنری، در زمینه لطمه های اجتماعی کارهای گسترده ای انجام گیرد. تعدادی از دستگاه های فرهنگی هم اکنون نتوانستند به رسالت خود در بحث فرهنگی جامه عمل بپوشانند اما ستاد فهما دراین زمینه جلوتر حرکت می کند.
وی افزود: به جهت اینکه حال جامعه، فرهنگ و مردم مان را خوب نماییم، نافرمانی های مدنی را باید با کار فرهنگی اصلاح نماییم.
تفاهم نامه همکاری مشترک میان ستاد فهما و بنیاد پیش گیری از لطمه های اجتماعی با هدف هم افزایی و تعامل مشترک بین بخشی، ارتقای کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و اجتماعی همین طور ارتقای سطح توانمندی ها برای پیش گیری از لطمه های اجتماعی به امضا رسید.

1400/09/25
11:00:00
5.0 / 5
858
تگهای خبر: برنامه , دستگاه , فرهنگ , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم