قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

درجه ۲۰ شهرداری کشور ارتقا یافت

درجه ۲۰ شهرداری کشور ارتقا یافت

قائم: قائم: مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ درجه های جدید20 شهرداری از طرف وزیر کشور به استانداران بعد از بررسی مدارک ارسالی در کارگروه ساماندهی درجه بندی شهرداری ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان آگاهی داد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، رضا مهدی زاده در اینباره اظهار داشت: درجه شهرداری گنبدکاووس در استان گلستان به ۱۰ و درجه شهرداری های کاشمر در استان خراسان رضوی و میناب در استان هرمزگان هم به ۹ ارتقاء یافت.

وی افزود: درجه شهرداری های بومهن و پیشوا در استان تهران و شاندیز در استان خراسان رضوی هم به ۸ ارتقاء یافت.

مهدی زاده همینطور از ارتقاء درجه های شهرداری های بندردیلم و نخل تقی در استان بوشهر و نقاب در استان خراسان رضوی به ۷ اطلاع داد.

وی افزود: درجه شهرداری های دولت آباد در استان خراسان رضوی، شبانکاره در استان بوشهر و شریفیه در استان قزوین به ۶ ارتقاء یافت.

وی همینطور اعلام نمود: درجه شهرداری های ارطه و خلیل شهر در استان مازندران و داودآباد در استان مرکزی هم به ۵ ارتقاء یافت.

مهدی زاده اضافه کرد: درجه شهرداری های جندق و طرق رود در استان اصفهان، لیسار در استان گیلان و حصارگرمخان در استان خراسان شمالی به ۴ و درجه شهرداری شوقان در استان خراسان شمالی هم به ۳ ارتقاء یافت.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، ارتقاء درجه شهرداری ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر مبنای شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت می گیرد و شهرداری ها صرفاً از راه بارگذاری اطلاعات و مستندات مورد نیاز در سامانه درجه بندی شهرداری ها، می توانند پیگیر موضوعات در رابطه با درجه بندی شوند.

به باعث دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خویش را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کنند.
منبع:

1401/10/19
10:55:02
5.0 / 5
345
تگهای خبر: برنامه , سازمان , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳