قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

کلاهبرداری ۲۰ میلیاردریالی با جعل عنوان صاحب رستوران معروف

کلاهبرداری ۲۰ میلیاردریالی با جعل عنوان صاحب رستوران معروف

قائم: قائم: رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت فردی که مبادرت به کلاهبرداری 20 میلیاردریال از سه واحد صنفی گوشت فروشی در تهران کرده بود، آگاهی داد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی دراین باره اظهار داشت: درپی وقوع یک فقره کلاهبرداری از یک گوشت فروشی در تهران رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد که مرد جوانی به یگ گوشت فروشی در مرکز تهران رفته و مقدار زیادی گوشت خریداری و حساب خودرا با چک های سرقتی تسویه کرده است.
رییس پلیس آگاهی پایتخت با اعلان اینکه متهم با جعل عنوان صاحب یک رستوران معروف از گذشته اعتماد مالباخته را جلب کرده بود، اظهار داشت: کارآگاهان در مرحله اول با بهره بردن از شیوه های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را شناسایی نمودند و متوجه شدند وی در گذشته به جرم کلاهبرداری به زندان رفته است. کارآگاهان در مرحله بعدی با انجام روش های علمی و بررسی های دقیق تر مخفیگاه این متهم را در یکی از استانهای مرکزی کشور شناسایی نمودند و بعد از هماهنگی با مرجع قضائی موفق به دستگیری وی در یک عملیات منسجم شدند.
بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، وی ادامه داد: متهم بعد از انتقال به پایگاه پنجم پلیس آگاهی به جرم خود در خصوص سه فقره کلاهبرداری با چک های سرقتی از سه گوشت فروشی در سطح شهر تهران به ارزش ۲۰ میلیاردریال اعتراف کرد.
گودرزی اضافه کرد: با صدور قرار قانونی از طرف مرجع قضائی متهم برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.
منبع:

1402/01/14
21:22:52
5.0 / 5
336
تگهای خبر: قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳