قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
توسط انتشارات پویش مدام؛

راهنمای تصمیم گیری روانه بازار نشر شد

راهنمای تصمیم گیری روانه بازار نشر شد

قائم: به گزارش قائم، کتاب راهنمای تصمیم گیری نوشته نیل _ راسل جونز با ترجمه فرشید عبدی توسط انتشارات پویش مدام منتشر و روانه بازار نشر شد.به گزارش قائم به نقل از مهر، کتاب «راهنمای تصمیم گیری» نوشته نیل _ راسل جونز اخیرا با ترجمه فرشید عبدی توسط انتشارات پویش مدام منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتاب خودآموزی از ابزارها و روشهای فنی مختلف جهت اطمینان از درک مسائل واقعی، انتخابهای سنجیده و دارای ارزش افزوده است.
فرشید عبدی استاد دانشگاه، مشاور و نویسنده و پژوهشگر در این حوزه مدیریت ارتباط با مشتری است او سالهاست به مدیران ارشد و سازمان ها برای استقرار مؤثر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مشاوره می دهد.
به گفته نویسنده این کتاب می تواند در دستیابی به اهداف، تخصیص منابع، شناسایی و حل مشکلات، بهبود بهره وری، تقویت همکاری، مدیریت ریسک، به مدیران ارشد درگیر در تصمیم گیری و کسب و کارهای نوپا مفید واقع شود.
در بخشی از این کتاب می خوانیم:
فاجعه بوپال؛ هنگام تصمیم گیری برای راه اندازی کارخانه شیمیایی در یک ناحیه پرجمعیت پشیمانی از انفجار به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفت. همینطور احتمال اقدامات قانونی متعاقب در آمریکا در نظر گرفته نشد.
عدم پاکسازی مکانهای سمی که منجر به وجهه نامطلوب هزینه ها و جریمه های محیط زیستی می شود.
تصمیم ژنرال های جنگ جهانی اول؛ آزادسازی گاز شیمیایی در هنگام وزش باد به سمت موافق آنها!
به عنوان مثال تصور کنید یک خانم سیگاری تصمیم می گیرد سیگار کشیدن را ترک کند اگر سیگار را ترک کند، از چه چیزی پشیمان خواهد شد؟ برای مدت کوتاهی می تواند لذت اثرات ناشی از مصرف نیکوتین و پشیمانی فیزیولوژیکی و روانشناختی باشد. اگر سیگار را ترک نکند، از چه چیزی پشیمان خواهد شد.
این کتاب با ۱۱۰ صفحه، شمارگان ۱۰۰ نسخه و قیمت ۱۴۹ هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1402/06/20
12:16:07
5.0 / 5
392
تگهای خبر: سازمان , سیستم , قانون , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم