قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در پیش رویداد جشنواره بازی های رایانه ای فجر؛

راهکارهای سرمایه گذاری در صنعت بازی ایران تبیین می شوند

راهکارهای سرمایه گذاری در صنعت بازی ایران تبیین می شوند

قائم: به گزارش قائم، دومین پیش رویداد نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری فجر فردا دوشنبه یازدهم دی برگزار و فرصت های سرمایه گذاری در صنعت بازی ایران در آن بررسی می شوند.به گزارش قائم به نقل از مهر، دومین پیش رویداد نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری فجر با مبحث بررسی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت بازی ایران با حضور ناشران، نمایندگان صندوق های سرمایه گذاری و نمایندگان ۵۰ شرکت بازی ساز برگزار می گردد.
در این رویداد تیم هایی که جهت شرکت در رویداد سرمایه گذاری این جشنواره ثبت نام کرده اند در حضور نمایندگان صندوق های سرمایه گذاری و ناشران به عرضه رویکردها و معرفی روند فعالیتهای خود می پردازند.
تبیین سازوکار سرمایه گذاری به شرکت کنندگان در رویداد، بیان تجربیات برخی از ناشران و شرکتهای بازی ساز منتخب در حوزه های سرمایه پذیری و تبیین دیدگاه های نمایندگان صندوق های سرمایه گذاری نسبت به نگاههای سرمایه گذاری در صنعت بازی ایران از محورهای برگزاری دومین پیش رویداد نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری فجر است.
پیش از این و در نخستین پیش رویداد نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری فجر هم با حضور تعدادی از بازی سازان، ناشران و مدیران شتابده ها و شرکتهای سرمایه گذاری صنایع خلاق و دانش بنیان، فرصت های سرمایه گذاری و صادرات در این عرصه در یک دورهمی تخصصی بررسی گردید.
این برنامه فردا دوشنبه ۱۱ دی از ساعت ۹ تا ۱۷ در تالار سلام لارک (مجموعه ۱۰۰ استارت آپ) برگزار می گردد.


منبع:

1402/10/10
14:17:29
5.0 / 5
321
تگهای خبر: بازی , برنامه , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم