قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با تبریك روز معلم ؛

وزیر علوم روسای دانشگاه ها را به مشاركت نوآورانه فراخواند

وزیر علوم روسای دانشگاه ها را به مشاركت نوآورانه فراخواند

قائم: وزیر علوم در نامه ای به روسای دانشگاه ها روز معلم و استاد را تبریك گفت و از آنها خواست باتوجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود رافع مشكلات و پیشرفت كشور باشند.


به گزارش خبرگزار ی مهر به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم، در نامه ای خطاب به روسای دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی، دوازدهم اردیبهشت، روز معلم و استاد را به تمامی استادان و اعضای هیئت علمی کشور صمیمانه تبریک گفت.
وی از تمامی آنها دعوت کرد، باتوجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود در عرصه دانشگاه مشارکت فعالانه و روزافزونی در طرح ایده های نوآورانه و تولید محصولات دانش بنیان و فناوری های نو داشته و رافع مشکلات و پیشرفت کشور باشند.
متن نامه وزیر علوم به شرح زیر است:
«سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، اندیشمند و متفکر توانای کشورمان، به درستی روز معلم و استاد نام گذاری شده و فرصتی است تا ضمن ارج نهادن به مقام و جایگاه اندیشه و عالم صمیمانه ترین مراتب سپاسگزاری و قدردانی خودرا از جامعه علمی کشور که عهده دار امر آموزش و پژوهش در مجامع علمی کشور هستند ابراز کنم.
ضمن عرض تبریک روز استاد به جناب عالی و یکایک اعضای هیئت علمی که نقش بی بدیلی در ارتقای علم و توسعه کشور دارند، از همکاران دعوت می کنم باتوجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود در عرصه دانشگاه مشارکت فعالانه و روزافزونی در طرح ایده های نوآورانه و تولید محصولات دانش بنیان و فناوری های نو داشته و رافع مشکلات و پیشرفت کشور باشند.
امیدوارم جامعه علمی کشور همچنان که تاکنون در گذر از روزهای سخت به شایستگی نقش آفرینی کرده، در این برهه هم با اتکال به قدرت الهی و تلاش و اهتمام عالمانه و مجدانه خود افق های تازه ای را به روی میهن عزیزمان بگشاید و اعتمادساز و امیدآفرین باشد.
مجدداً همّت و حمیّت همه همکاران را ارج می نهم و از خداوند بزرگ سلامتی و دوام توفیق آنان را مسئلت دارم.»


منبع:

1399/02/11
21:16:55
5.0 / 5
3226
تگهای خبر: آموزش , شهادت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم