قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در آخرین طرح غربالگری دانشجویان؛

۴۰ هزار كارنامه سنجش سلامت جسمانی دانشجویی صادر شد

۴۰ هزار كارنامه سنجش سلامت جسمانی دانشجویی صادر شد

معاون وزیر علوم اظهار داشت: در آخرین طرح غربالگری صورت گرفته توسط مراكز مشاوره تندرستی دانشگاه ها 40 هزار كارنامه سنجش جسمانی صادر گردیده است و این اطلاعات در حال آنالیز تخصصی است.به گزارش قائم به نقل از سازمان امور دانشجویان مجتبی صدیقی روز چهار شنبه در آیین مجازی افتتاح ۲۷پروژه ورزشی دانشگاه ها اظهار داشت: در همه دانشگاه ها اتاق تندرستی به وجود آمده است و در اکثریت دانشگاه ها نیز مرکز مشاوره سلامت دایر شده است تا به دانشجویان در امر ورزش مشاوره تخصصی بدهد.
وی اضافه کرد: از سال ۹۲ تابحال ۱۴۱ پروژه ورزشی زودبازده در همجواری خوابگاه های دانشجویی به بهره برداری رسیده است و در دانشگاه ها ۷۴ اتاق تندرستی و۷۶ مرکز مشاوره تندرستی ایجاد و ۷۲ سالن ورزشی تجهیز شده است.
رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اهمیت سلامتی دانشجویان برای مسئولان وزارت علوم اظهار داشت: چندین سال است که طرح غربالگری جسمانی دانشجویان انجام می شود تا انواع لطمه های اسکلتی و بدنی آنان مشخص و برای درمان اقدامات لازم سفارش شود.
وی گفت: در آخرین طرح غربالگری صورت گرفته توسط مراکز مشاوره تندرستی دانشگاه ها ۴۰ هزار کارنامه سنجش جسمانی صادر گردیده است و این اطلاعات در حال آنالیز تخصصی است.

1399/06/20
11:31:10
5.0 / 5
1645
تگهای خبر: دین , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵