قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

مجموعه مسابقات دانشجویی كتابخوانی هشت بهشت

مجموعه مسابقات دانشجویی كتابخوانی هشت بهشت

به گزارش قائم هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت با مبحث کتاب آن مرد با باران می آید به صورت مجازی برگزار می گردد.به گزارش قائم به نقل از معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی «هشت بهشت» با مبحث کتاب «آن مرد با باران می آید» با جوایز ۳ میلیون ریالی به صورت مجازی برگزار می گردد.
زمان برگزاری آزمون این دوره از مسابقات ۲۴ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۲۴( به صورت مجازی) تعیین شده است.
طبق نظر شورای مسابقه کتابخوانی هشت بهشت جوایز مسابقات به قید قرعه به شرکت کنندگانی تعلق می گیرد که موفق به کسب حداقل ۶۰ درصد نمره آزمون شده باشند.
هم چنین بعد از برگزاری ۸ دوره مسابقه طی یکسال جایزه ویژه ۸ بهشت به ۸ برگزیده ای تعلق می گیرد که طی این مدت (۸ دوره مسابقه) بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند.
این مجموعه مسابقات را معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه علوم پزشکی تهران و بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می نماید.
علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در این مجموعه مسابقات می توانند به پایگاه اینترنتی به نشانی bookrc.ir رجوع کنند. آدرس صفحه اینستاگرام https: //instagram.com/fjutehran?igshid=۸pcq۹۷bys۰lu است.

1399/11/01
12:03:27
0.0 / 5
1085
تگهای خبر: پزشك , سازمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم