قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

اطلاعیه پلیس نظارت بر اماکن عمومی در رابطه با فعالیت واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان

اطلاعیه پلیس نظارت بر اماکن عمومی در رابطه با فعالیت واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان

قائم: به گزارش قائم، پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا در مورد فعالیت واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان اطلاعیه ای صادر کرد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس؛ در این اطلاعیه آمده است: « ضمن تبریک مجدد سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان گرامی، به اطلاع می رساند بر مبنای ضوابط و هماهنگی هایی که مابین اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی و پلیس نظارت بر اماکن عمومی وجود دارد از جانب اتحادیه های مربوطه تعداد واحدهای صنفی که واجد شرایطِ پذیرایی در روزهای ماه رمضان می باشند به پلیس اعلام و اجازه فعالیت به همه آنها داده می شود، به تازگی گلایه هایی از جانب متولیان برخی اتحادیه ها در پایتخت اعلام شده است که پلیس ضمن بررسی چگونگی مبحث به سبب رفع این نگرانی ها اقدام خواهد نمود. باردیگر یادآور می شود که پلیس اماکن بر مبنای درخواست هایی که از جانب اتحادیه ها صورت بگیرد موافقت خویش را اعلام و مجوز فعالیت داده می شود.
لازم به ذکر است نظارت بر چگونگی فعالیت واحدهای صنفی در جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان از راه اتحادیه های مربوطه و با پشتیبانی پلیس نظارت بر اماکن عمومی در سرتاسر کشو صورت می گیرد. بنابراین ضمن تشکر از هموطنان روزه دار و متصدیان واحدهای صنفی که مشغول فعالیت و عرضه خدمات به گردشگران، مسافران و افراد دارای عذر شرعی می باشند، تقاضا داریم ضمن حفظ حرمت ماه مبارک رمضان ضوابط و شرایط ابلاغی این پلیس و اتحادیه را رعایت نمایند.»
منبع:

1402/01/07
16:39:56
5.0 / 5
284
تگهای خبر: خدمات , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵